4e klasse 2 - VV Steenwijk

4e klasse 2

4e klasse 2

Datum Thuis Uit Uitslag
05-02-2023 FC Kraggenburg 2 (zon) v.v. Diever-Wapse 2 (zon) 3 - 3
05-02-2023 Havelte 3 (zon) Oranje Zwart 2 (zon) 5 - 2
05-02-2023 Ruinen 3 (zon) SV Zwolle 2 (zon) 3 - 4
29-01-2023 VV Steenwijk 2 (zon) Ruinen 3 (zon) 2 - 0
29-01-2023 Havelte 3 (zon) Steenwijkerwold 3 (zon) 2 - 2
29-01-2023 Oranje Zwart 2 (zon) FC Kraggenburg 2 (zon) 2 - 1
29-01-2023 SV Zwolle 2 (zon) v.v. Diever-Wapse 2 (zon) 5 - 2
29-01-2023 Wacker 3 (zon) Ruinerwold 3 (zon) 8 - 0
22-01-2023 VV Steenwijk 2 (zon) Oranje Zwart 2 (zon) -
11-12-2022 FC Kraggenburg 2 (zon) Ruinerwold 3 (zon) 3 - 3
11-12-2022 Ruinen 3 (zon) FC Oldemarkt 3 (zon) 7 - 0
11-12-2022 Wacker 3 (zon) Havelte 3 (zon) 1 - 4
04-12-2022 Ruinerwold 3 (zon) VENO 3 (zon) 2 - 0
04-12-2022 Oranje Zwart 2 (zon) Ruinen 3 (zon) 0 - 0
04-12-2022 FC Oldemarkt 3 (zon) Steenwijkerwold 3 (zon) 0 - 4
04-12-2022 SV Zwolle 2 (zon) FC Kraggenburg 2 (zon) 3 - 0
04-12-2022 v.v. Diever-Wapse 2 (zon) Wacker 3 (zon) 4 - 6
27-11-2022 Steenwijkerwold 3 (zon) Oranje Zwart 2 (zon) 7 - 0
27-11-2022 VV Steenwijk 2 (zon) Wacker 3 (zon) 6 - 2
27-11-2022 Ruinen 3 (zon) Havelte 3 (zon) 4 - 0
27-11-2022 v.v. Diever-Wapse 2 (zon) Ruinerwold 3 (zon) 2 - 4
20-11-2022 FC Kraggenburg 2 (zon) Ruinen 3 (zon) 5 - 1
20-11-2022 Oranje Zwart 2 (zon) VENO 3 (zon) 2 - 5
13-11-2022 Steenwijkerwold 3 (zon) VV Steenwijk 2 (zon) 4 - 2
13-11-2022 FC Kraggenburg 2 (zon) Havelte 3 (zon) 3 - 4
13-11-2022 Ruinerwold 3 (zon) SV Zwolle 2 (zon) 2 - 1
13-11-2022 Ruinen 3 (zon) Wacker 3 (zon) 4 - 4
13-11-2022 v.v. Diever-Wapse 2 (zon) FC Oldemarkt 3 (zon) 1 - 3
06-11-2022 VV Steenwijk 2 (zon) FC Kraggenburg 2 (zon) 5 - 6
06-11-2022 Havelte 3 (zon) VENO 3 (zon) 2 - 4
06-11-2022 Oranje Zwart 2 (zon) v.v. Diever-Wapse 2 (zon) 2 - 1
06-11-2022 FC Oldemarkt 3 (zon) Ruinerwold 3 (zon) 3 - 1
06-11-2022 Ruinen 3 (zon) Steenwijkerwold 3 (zon) 1 - 4
06-11-2022 Wacker 3 (zon) SV Zwolle 2 (zon) 2 - 1
06-11-2022 Wacker 3 (zon) SV Zwolle 2 (zon) 2 - 1
30-10-2022 Steenwijkerwold 3 (zon) Wacker 3 (zon) 5 - 4
30-10-2022 Ruinerwold 3 (zon) Oranje Zwart 2 (zon) 4 - 1
30-10-2022 SV Zwolle 2 (zon) FC Oldemarkt 3 (zon) 0 - 0
30-10-2022 v.v. Diever-Wapse 2 (zon) Havelte 3 (zon) 1 - 1
30-10-2022 VENO 3 (zon) VV Steenwijk 2 (zon) 5 - 3
23-10-2022 FC Oldemarkt 3 (zon) Oranje Zwart 2 (zon) 7 - 2
16-10-2022 Steenwijkerwold 3 (zon) FC Kraggenburg 2 (zon) 2 - 1
16-10-2022 VV Steenwijk 2 (zon) v.v. Diever-Wapse 2 (zon) 4 - 1
16-10-2022 Havelte 3 (zon) Ruinerwold 3 (zon) 2 - 2
16-10-2022 Oranje Zwart 2 (zon) SV Zwolle 2 (zon) 3 - 3
16-10-2022 Ruinen 3 (zon) VENO 3 (zon) 0 - 7
16-10-2022 Wacker 3 (zon) FC Oldemarkt 3 (zon) 6 - 3
09-10-2022 FC Kraggenburg 2 (zon) Wacker 3 (zon) 2 - 6
09-10-2022 Ruinerwold 3 (zon) VV Steenwijk 2 (zon) 4 - 1
09-10-2022 SV Zwolle 2 (zon) Havelte 3 (zon) 3 - 3
09-10-2022 v.v. Diever-Wapse 2 (zon) Ruinen 3 (zon) 5 - 2
09-10-2022 VENO 3 (zon) Steenwijkerwold 3 (zon) 5 - 2
02-10-2022 Steenwijkerwold 3 (zon) v.v. Diever-Wapse 2 (zon) 5 - 0
02-10-2022 FC Kraggenburg 2 (zon) VENO 3 (zon) 2 - 2
02-10-2022 VV Steenwijk 2 (zon) SV Zwolle 2 (zon) 3 - 0
02-10-2022 Havelte 3 (zon) FC Oldemarkt 3 (zon) 2 - 0
02-10-2022 Ruinen 3 (zon) Ruinerwold 3 (zon) 2 - 0
02-10-2022 Wacker 3 (zon) Oranje Zwart 2 (zon) 7 - 1
25-09-2022 Ruinerwold 3 (zon) Steenwijkerwold 3 (zon) 2 - 2
25-09-2022 SV Zwolle 2 (zon) Ruinen 3 (zon) 5 - 1
25-09-2022 FC Oldemarkt 3 (zon) VV Steenwijk 2 (zon) 4 - 4
25-09-2022 v.v. Diever-Wapse 2 (zon) FC Kraggenburg 2 (zon) 1 - 3
25-09-2022 VENO 3 (zon) Wacker 3 (zon) 2 - 1
23-09-2022 Oranje Zwart 2 (zon) Havelte 3 (zon) 2 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!