Wedstrijdcoördinatie

Wedstrijdcoördinatie

Het kan natuurlijk altijd een keer zo zijn dat een wedstrijd van je team niet door kan gaan? Indien dit nou een keer het geval is willen we jullie vragen met onderstaande betreffende contactpersoon contact op te nemen. Deze zal dan in overleg met de andere vereniging de wedstrijd proberen te verplaatsen! Let op, doe dit wel tijdig en niet op het laatste moment!

Wedstrijdcoördinatie (
wedstrijdsecretaris@vvsteenwijk.nl)
Zaterdag coördinator Eddy Bosman 06-55183277
Zondag coördinator Johan Hes        06-44518495

Technisch jeugdcoördinator (Algemeen) Jeroen Dingerdis 06-57043330 jeroen.dingerdis@gmail.com 
Technisch jeugdcoördinator (mini, O8 t/m O12) Arno Kallenkoot 06-42102637 arnokallenkoot@hotmail.com 
Technisch jeugdcoördinator (O13 t/m O19) Matthijs de Lange 06-24703449 matthijs.de.lange@outlook.com 
Coördinator JO13 t/m JO17   Danny Kurver 06-20919615 danny.kurver@gmail.com 
Coördinator mini, JO08 t/m JO11 Yvonne Benning 06-83671011 mbenning@home.nl   
Coördinator MO   Esther van Dongen 06-55741155 esther@devandongens.nl 
Coördinator keepers   Albert Dolstra 06-30003703 albertvoetbal@hotmail.com
Kleding en intake    Patricia Muis 06-81131448 patriciamuis66@gmail.com     

Bestuurslid
Arjan Vroklage (vroklage@kpnplanet.nl)
Telefoonnummer: 06 - 53 535 740

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!